Informacje organizacyjne na dzień 1 listopada

Biuro Zarządu Cmentarza Komunalnego w Wieliczce informuje, że w dniach 29 X 2010 r (piątek) – 3 XI 2010 r (środa) Cmentarz Komunalny w Wieliczce będzie czynny całą dobę. Msze Święte w dniu 1 XI 2010r. odprawiane będą o godzinie: 10.00, 12.00, 14,00 (Msza św. z procesją) oraz 15.00. Zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie od godziny 6.00 (30. X. 2010) do godziny 24.00 (1. XI. 2010). Wszystkich kierowców prosimy o zastosowanie się do zmiany organizacji ruchu wyżej wymienionych godzinach.

Czytaj dalejInformacje organizacyjne na dzień 1 listopada

Wieliczka: poszło w eter – debata na antenie Radia Kraków

Wybory samorządowe 2010

WYBORY SAMORZĄDOWE. Przede wszystkim realizacja już rozpoczętych dużych projektów, m.in. budowa kanalizacji z Funduszu Spójności i rewitalizacja miasta oraz w następnych latach – modernizacja miejskich stacji.

Te zadania wymienił burmistrz Wieliczki Artur Kozioł, który w najbliższych wyborach będzie ponownie ubiegał się o to stanowisko z ramienia KWW Artura Kozioła, zapytany o zamierzenia na następne lata, podczas wczorajszej debaty na antenie Radia Kraków.

Czytaj dalejWieliczka: poszło w eter – debata na antenie Radia Kraków

Wybory samorządowe

Już za trzy tygodnie odbędzie się pierwsza tura wyborów samorządowych. Uruchomiona została na ta okoliczność nowa kategoria – Wybory 2010. Znajdziesz tam najnowsze informacje dotyczące kandydatów i komitetów. Zapraszamy także komitety wyborcze do tworzenia własnych artykułów, dotyczących miasta, gminy i powiatu i oczywiście zachęcamy do próby przekonania nas do ich wyboru.

Czytaj dalejWybory samorządowe