Informacje organizacyjne na dzień 1 listopada

Biuro Zarządu Cmentarza Komunalnego w Wieliczce informuje, że w dniach 29 X 2010 r (piątek) – 3 XI 2010 r (środa) Cmentarz Komunalny w Wieliczce będzie czynny całą dobę. Msze Święte w dniu 1 XI 2010r. odprawiane będą o godzinie: 10.00, 12.00, 14,00 (Msza św. z procesją) oraz 15.00. Zmiana organizacji ruchu obowiązywać będzie od godziny 6.00 (30. X. 2010) do godziny 24.00 (1. XI. 2010). Wszystkich kierowców prosimy o zastosowanie się do zmiany organizacji ruchu wyżej wymienionych godzinach.

Dowiedz się więcej

Wieliczka: poszło w eter – debata na antenie Radia Kraków

Wybory samorządowe 2010

WYBORY SAMORZĄDOWE. Przede wszystkim realizacja już rozpoczętych dużych projektów, m.in. budowa kanalizacji z Funduszu Spójności i rewitalizacja miasta oraz w następnych latach – modernizacja miejskich stacji.

Te zadania wymienił burmistrz Wieliczki Artur Kozioł, który w najbliższych wyborach będzie ponownie ubiegał się o to stanowisko z ramienia KWW Artura Kozioła, zapytany o zamierzenia na następne lata, podczas wczorajszej debaty na antenie Radia Kraków.

Dowiedz się więcej

Wybory samorządowe

Już za trzy tygodnie odbędzie się pierwsza tura wyborów samorządowych. Uruchomiona została na ta okoliczność nowa kategoria – Wybory 2010. Znajdziesz tam najnowsze informacje dotyczące kandydatów i komitetów. Zapraszamy także komitety wyborcze do tworzenia własnych artykułów, dotyczących miasta, gminy i powiatu i oczywiście zachęcamy do próby przekonania nas do ich wyboru.

Dowiedz się więcej