O mnie

Jakkolwiek pierwsze 20 lat w Krakowie, jednak zawsze byłem związany z Wieliczką. Z jej okolic pochodzą moi rodzice, a od 2002 roku zamieszkałem na terenie powiatu. Od 2008 roku mieszkam w Wieliczce na osiedlu Lekarka. 

Żywo zainteresowany życiem miasta, próbuję dorzucić cegiełkę do tego, by nasze miasto było jeszcze bardziej przyjaznym mieszkańcom.

W 2010 roku założyłem ten portal, który z założenia miał reagować na wydarzenia, jakimi żyje nasze miasto. Jedną z moich inicjatyw, którą udało mi się z Wami wywalczyć (zebraliśmy 1000 podpisów), było uruchomienie nocnego autobusu do Wieliczki. Wbrew malkontentom, którzy mówili że niemożliwe i że będzie tylko na okres wyborów, 904 jeździ i służy nam do dzisiaj.

Przez pewien czas strona nie była zbyt aktywna, praca. Jednak uważam, że brakuje miejsca, gdzie mieszkańcy mogliby poruszać wielickie problemy z jakimi zmagamy się na co dzień. 

Zapraszam Wszystkich do dzielenia się wiedzą o wydarzeniach, problemach, działaniach które moglibyśmy próbować przeforsować.

Fan page: https://www.facebook.com/wieliczaniepl

Grupa dyskusyjne: https://www.facebook.com/groups/wieliczaniepl

Kontakt przez fb lub na email: info@wieliczanie.pl

Pozdrawiam Wszystkich Wieliczan i Sympatyków. Zachęcam poniżej do polubienia naszego profilu na fb – to najszybszy sposób do otrzymywania najświeższych informacji.

Paweł Kurzawa

 

Dodaj komentarz