Cyrk w Wieliczce. Dla czytelników wieliczanie.pl darmowe bilety!

 

DZIEŃ DZIECKA POD NAMIOTEM CYRKU ARLEKIN

Reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja przedstawi mieszkańcom Wieliczki  nowy atrakcyjny program sezonu 2011. Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy wszystkie dzieci od 0-100 lat na 2 godziny dobrej zabawy pod kopułą cyrku.

Czołowi artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Rosji zaprezentują najbardziej efektowne popisy tej trudnej i specyficznej sztuki, wywołującej u widzów dreszczyk dobrze znanej emocji. Ale właśnie to uczucie decyduje o tym , że cyrk cieszy się zawsze ogromnym zainteresowaniem dzieci, dorosłych i młodzieży. Na arenie zaprezentują się konie, kozy, muflony, lamy i węże.

Specjalnie dla najmłodszych widzów wystąpi Kubuś Puchatek i Ogr. Wybitni artyści areny polskiej Waldek i Paweł, którzy występowali na wielu festiwalach cyrkowych i arenach renomowanych cyrków europejskich zademnostrują jedyny w Polsce pokaz akrobatyczny  na batucie. W nowych, również jedynych w Polsce efektownych pokazach na „kołach śmierci” po zagranicznym tourne ponownie w Cyrku Arlekin zaprezentuje się duet „Turk”. Moc niezapomnianych wrażeń dostarczą akrobacje napowietrzne na sztrabatach w wykonaniu naszego gościa z Ukrainy Władymira,zabawna groteską akrobatyczna, ekwilibrystyka na wałkach  oraz tajemnicze …. lalki nanajskie. Bawić Państwa będzie clown  Picaro. Więcej o programie i Cyrku Arlekin, można przeczytać na stronie internetowej cyrku:  www.cyrk-arlekin.com.pl oraz w profilu Cyrk Arlekin na facebooku. Zapraszamy wszystkich w zaczarowany świat Cyrku Arlekin.

 

WIELICZKA

ul.Dembowskiego – obok warzelni

31.05. / wtorek /  godz. 18:00

Bilety do nabycia w kasie cyrku w dniu występu w cenie od 10 do 60zł w zależności od rodzaju miejsca.

Specjalnie dla czytelników wieliczanie.pl mamy do rozlosowania cztery trzyosobowe karnety (1 osoba dorosła + 2 dzieci). Aby wziąć udział w losowaniu należy zarejestrować się na naszej stronie i wpisać do poniższego wątku w forum:

http://wieliczanie.pl/index.php/forum/7-miasto/1029-zapisy-na-losowanie-biletow-do-cyrku

hasło „cyrk”.

Każdy użytkownik może wpisać się tylko raz.

O wyniku losowania poinformujemy w poniedziałek o 21.00 na wieliczanie.pl

 

cyrk w wieliczce

 

Dodaj komentarz