Dzień Kobiet w Hotelu Grand Sal

dzień kobietDzień Kobiet w Hotelu Grand Sal****

Mam w sobie przestrzeń, w której słowo i wyobraźnia rządzą… tymi słowami zaczyna się niezwykły spektakl Agaty Klimczak „To co nadaje sens”, na który z okazji Dnia Kobiet, już 8 marca o godz. 18:30, zapraszamy do Hotelu Grand Sal****

Specjalnie na Dzień Kobiet, choć z myślą także o Panach, kameralna restauracja Hotelu Grand Sal**** zamieni się w wyjątkową scenerię teatralną. Tego wieczora Agata Klimczak w poetycki sposób przypomni widowni, że sens życia znajduje się bliżej, niż można by przypuszczać, a nasze życie to swoisty teatr, w którym jesteśmy tylko marionetkami. Autorem tekstów do spektaklu, w aranżacji Sebastiana Bernatowicza, jest Marcin Urban. Atutem przedstawienia są świetnie zaśpiewane piosenki oraz ciekawa oprawa muzyczna opracowana przez Barbarę Leśniak – podczas tego niezwykłego spotkania usłyszeć będzie można m.in. utwory pt.: Mrówka, Tatuaż serca, Piosenka o karierze, Kamień czy tytułowy To co nadaje sens.

Po pełnym wrażeń spektaklu warto zrelaksować się przy lampce dobrego wina lub romantycznej kolacji we dwoje. Restauracja Hotelu Grand Sal gorąco zaprasza do skorzystania z wiosennej oferty (prosimy o wcześniejszą rezerwację stolika telefonicznie na nr 12 289 81 10). Wśród serwowanych propozycji znajdują się zarówno autorskie dania szefa kuchni, jak i specjały regionalne.

Agata Klimczak ma w swoim dorobku artystycznym występ w finale na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, na konkursach poświęconych twórczości Czesława Niemena i Agnieszki Osieckiej oraz dwukrotne Grand Prix na Festiwalu Herbertowskim w Lublinie.

Cena biletu: 30 PLN

Informacja i sprzedaż biletów:

Hotel Grand Sal****

Wieliczka, Park Kingi 7,

Tel. 12 289 81 10, e-mail: hotel@kopalnia.pl

www.grandsal.pl www.kopalnia.pl

dzień kobiet

Dodaj komentarz